Všechny realizace

Sulická kuchyně

Design kuchyňské linky IKEA bílá VEDDINGE / imitace dřeva jasan ASKERSUND.
Desky na míru s vyříznutím do okna. Zafrézovaná T- led světla do panelu v designu imitací dřeva jasanu ASKERSUND IKEA. Podívejte se jak jsme si vyhráli se zakrytím digestoře.

Montáž: 2 dny
Cena kuchyně bez montáže včetně spotřebičů: 158 243,-


Hodnocení 5 hvězdiček na Google
Tomáš Geist
zákazník
Pan Brendl je profesional, takze kuchyn byla postavena opravdu kvalitne, mimo jine nam ale usetril cas a penize. Jeho zkusenosti se projevily uz pri prohlidce pred stavbou kuchyne kdy objevil chybu v planu s digestori a usetril nam tak pozdejsi komplikace. Dale jsme meli od Ikeii desku na miru ktera se standartne zameri az po postaveni skrinek a pak se objednava takze cekate nekolik tydnu nez prijde. Pan Brendl ji zameril predem, objednal desku tak aby se kuchyn postavila rovnou. Take v Ikei nebyla dostupna svetla nad linku, takze prisel s vlastnim resenim a mame krasne integrovane LEDky v panelu.

Fotky z montáže

Těšíme se na případnou spolupráci

Máte zájem o precizní montáž kuchyně?
Chcete znát předběžnou cenu, nebo máte nějaký jiný dotaz?
Kontaktujte nás
kuchyne_napresno
PŘESNOST je klíčovou hodnotou, která se promítá do všech aspektů naší práce. Od prvotního zaměření přes cenovou kalkulaci až po realizaci montáže Vaší nové kuchyně. Bohaté zkušenosti, slušnost, spolehlivost, čistota a dochvilnost dělají z našich zákazníků jedny z nejspokojenějších na českém trhu.
crossarrow-leftarrow-right