Všechny realizace

Nenačovická kuchyně

Design BODBYN IKEA béžová.

Další nádherná kombinace z naší realizace, imitace dřevěné desky a béžového tradičního designu BODBYN. Zafrézovaná světla MITTLED DO panelu FORBATTRA. Výjimečností byl nástěnný obklad ve stejném designu jako deska, která byla protažená po celé stěně kuchyně a  nad vysokými skříněmi. Trouba s praktickým  vyhřívaným modulem na talíře – vše od SIEMENS. Přání klienta bylo vedle varné desky také zabudovat indukční varnou desku WOK. Ostrůvek je vybaven designovou zásuvkou BACHMANN a prosvětlenými skříňkami 


Hodnocení 5 hvězdiček na Google
Tomáš Šeno
Tomáš Šena
zákazník
Nadšení a radost. Pan Brendl se svými kolegy předváděli montážní koncert. Naše kuchyně z IKEA vypadá na pohled jednoduše, ale když jsem na vlastní oči viděl, kolikrát museli improvizovat, aby dosáhli požadované kvality, tak je jasné, že bez bohatých zkušeností by to nezvládli. Výsledek dopadl skvěle a máme z něj stále radost i po mnoha měsících od realizace. Tomáš a Lucie Šenovi.

Fotky z montáže

Těšíme se na případnou spolupráci

Máte zájem o precizní montáž kuchyně?
Chcete znát předběžnou cenu, nebo máte nějaký jiný dotaz?
Kontaktujte nás
kuchyne_napresno
PŘESNOST je klíčovou hodnotou, která se promítá do všech aspektů naší práce. Od prvotního zaměření přes cenovou kalkulaci až po realizaci montáže Vaší nové kuchyně. Bohaté zkušenosti, slušnost, spolehlivost, čistota a dochvilnost dělají z našich zákazníků jedny z nejspokojenějších na českém trhu.
crossarrow-leftarrow-right