Všechny realizace

Kuchyně Komořany

Montáž Kuchyňské linky IKEA design KUNGSBAKA / ASKERSUND
Moderní kuchyňská linka s kombinací černé barvy a imitací dřeva jasanu, zvýrazňuje pracovní jasanovou plochu v obklopení designu černého designu KUNGSBAKA.
Zajímavou částí na ostrůvku je zafrézování snídaňového stolu do boční nohy ostrůvku v designu jasanu. Do spodních skříněk byl zafrézován profil pro led pásek, tak aby byl vytvořen efekt podsvíceného soklu.

Doba realizace dva dny


Hodnocení 5 hvězdiček na Google
Marek Dorda
Marek Dorda
zákazník
Až když je člověk u té montáže osobně, tak vidí, kolik to je práce. A komplikací při ní. Pan Brendl je geometr, největší odchylku jsem naměřil asi půl milimetru a to jsem se opravdu snažil. S kolegou ochotně plnili všechny mé nestandardní požadavky, ať už to byla podfrézovaná led páska pod linkou, nový parapet, montáž digestoře na strop, vlastní elektrošpotřebiče, které se ani nevešly do IKEA skříní (a bylo nutné je na míru upravit), odražení kuchyně 10cm od zdi a další a další. Většinu věcí si dělám raději sám, považuju se za puntičkáře a málokdy jsem s výsledkem druhých spokojený. Ale tady bych neváhal a svěřil jim další montáže z fleku. Vše bylo perfektní, s úsměvem, bez problémů... zkrátka napřesno :-)

Fotky z montáže

Těšíme se na případnou spolupráci

Máte zájem o precizní montáž kuchyně?
Chcete znát předběžnou cenu, nebo máte nějaký jiný dotaz?
Kontaktujte nás
kuchyne_napresno
PŘESNOST je klíčovou hodnotou, která se promítá do všech aspektů naší práce. Od prvotního zaměření přes cenovou kalkulaci až po realizaci montáže Vaší nové kuchyně. Bohaté zkušenosti, slušnost, spolehlivost, čistota a dochvilnost dělají z našich zákazníků jedny z nejspokojenějších na českém trhu.
crossarrow-leftarrow-right